NOVUM

Rejestracja online

Z nami wyjdziesz na prostą

ZAREJESTRUJ SIĘ

O Novum

Novum to szkoła policealna, której oferta i organizacja nauczania skierowana jest przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę.

 

Nauka w Novum to inwestycja w rozwój zawodowy!

 

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, realizujemy programy nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kilkanaście lat obecności na rynku i doświadczenie sprawiły, że jesteśmy najbardziej ugruntowaną szkołą, która powodzeniem kształci słuchaczy na wielu kierunkach! Powstaliśmy z myślą o tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zdobyć wykształcenie i szybko znaleźć pracę. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy liderem wśród wrocławskich szkół! Oprócz wysokiego poziomu edukacji, którą zapewnia wykwalifikowana kadra pedagogiczna, stawiamy na partnerstwo i współpracę oraz świetną atmosferę!

 

Swoją ofertę edukacyjną kierujemy do osób, które chcą poszerzyć lub uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe. Duży wybór kierunków pozwala podjąć naukę zgodnie z zainteresowaniami. W trakcie kształcenia główny nacisk kładziemy na zdobycie umiejętności praktycznych. Absolwent szkoły uzyskuje tytuł technika. Z nami osiągniesz sukces zawodowy – w naszej szkole zdobędziesz wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy. Nasi absolwenci są cenionymi pracownikami oraz szefami, którzy z powodzeniem prowadzą własne firmy. Posiadamy wielu zadowolonych absolwentów, którzy bardzo chętnie polecają nas swoim znajomych i rodzinie. Jesteśmy szkołą, która wykształciła i spełniła marzenia wielu pokoleń.

 

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu kadry nauczycielskiej otaczamy słuchaczy bardzo dobrą opieką pedagogiczną. Nasi nauczyciele są praktykami, którzy potrafią wspaniale i z pasją przekazywać swoją wiedzę. Kadra pedagogiczna systematycznie uczestniczy we wszelkiego rodzaju szkoleniach, dzięki czemu podnosi swoje kompetencje i umiejętności. Każdy słuchacz może liczyć na wsparcie ze strony Pani Dyrektor, nauczycieli, jak również pracowników sekretariatu.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół NOVUM!

mgr Bronisława Piechocińska- Dyrektor

mgr Anna Piechocińska- Wicedyrektor

 

 

Naszą misją jest „WSPARCIE SŁUCHACZY W ROZWOJU!”

 

 

Baza dydaktyczna

Profesjonalnie wyposażone sale pozwalają na komfortowe zdobywanie cennej wiedzy i doświadczenia.

 

Pracownia kosmetyczna

Posiadamy sprzęt, którego nie powstydziłby się w pełni profesjonalny salon kosmetyczny. Nasze słuchaczki już w na zajęciach mogą nauczyć się pracować na nowinkach z zakresu kosmetyki. Sprzęt: Wapozony, Galwany, Epilatory, Frezarki do paznokci, Stymulatory ST , lampy UV, woskownice, parafiniarki, mikrodermabrazje, sprzęt do piercingu. A także własne kosmetyki takie jak: lakiery do paznokci, lakiery hybrydowe, kosmetyki do makijażu, pielęgnacji okolic twarzy, szyi i dekoltu oraz całego ciała.

 

Pracownia informatyczna

Posiadamy własne nowoczesne sale komputerowe ze stałym dostępem do Internetu. A także sale ze stanowiskami wyposażonymi w stoły, aparaturę oraz sprzęt do montażu komputerów. Jak również najnowocześniejsze oprogramowania do grafiki komputerowej oraz księgowe.

 

Pracownia masażu

Własne specjalistyczne łóżka do masażu, oraz profesjonalne urządzenia do masażu takie jak: BTL- 6000 Lymphastim 6 Easy , BTL- 4825 S Combi Topline + głowica , BTL- 5825SL Combi, BTL- STW TOPLINE , Etius U + głowica, BTL- VAC.

 

Pracownia pielęgnowania dziecka

Własne wyposażenie wykorzystywane podczas zajęć z pielęgnowania dziecka: ubranka, wanienki, przewijaki, fantomy, kosmetyki, łóżeczka.

kontakt Novum

SEKRETARIAT SZKOŁY

SEKRETARIAT "Novum"
ul. Prosta 16
50-509 Wrocław
tel. 71/794 05 08
tel. kom. 663 808 088
tel. kom. 605 922 322
e-mail: sekretariat@novum.wroc.plGODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU:

Poniedziałek- zamknięte
Wtorek 8:30- 16:00
Środa 8:30- 16:00
Czwartek 8:30- 16:00
Piątek 8:30-16:00
Sobota, Niedziela- otwarte w dni odbywania się zajęć od 8.30-14.40

PARTNERZY