NOVUM

Rejestracja online

Z nami wyjdziesz na prostą

ZAREJESTRUJ SIĘ

Przedmioty medyczne- wykładowca przedmiotów zawodowych

SZUKAMY PRAKTYKÓW!

Przedmioty medyczne– NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH
Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: Przedmioty medyczne /2020

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku nauczyciela  przedmiotów zawodowych z przedmiotów medycznych.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie z zawodów medycznych np: Pielęgnarstwo
  • 2-4 letnie doświadczenie zawodowe w pracy  w zawodzie medycznym
  • posiadają predyspozycje do prowadzenia zajęć dydaktycznych.
  • Warunek konieczny to dyspozycyjność w weekendy;
  • dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnień pedagogicznych

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • nawiązanie stałej współpracy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego

na adres: sekretariat@novum.wroc.pl

PARTNERZY

SEKRETARIAT SZKOŁY

e-mail: sekretariat@novum.wroc.pl
Adres: Wrocław, ul. Prosta 16
50-509 Wrocław
tel. kom. 663 808 088
tel. kom. 605 922 322
tel. 71/794 05 08